bielizna ciążowa

Witajcie, jestem aktualnie w 7 miesiącu ciąży z bliźniaczkami. Mam ogromny brzuszek więc nie mieszczę się już w żadne dotychczasowe ubrania a co dopiero bieliznę. Chciałabym zakupić sobie taką już typowo ciążową , w której byłoby mi wygodnie. Szczerze mówiąc kompletnie się na tym nie znam więc wolę się najpierw dopytać już Was - doświadczonych Mam :) Przeczytałam na jednym z blogów, że trzeba uważać na to z jakiego materiału są zrobione i aby zupełnie nie obciskały naszych brzuszków.
Wertując różne oferty natrafiłam https://www.gatta.pl/pl/bielizna/bielizna-mamma/ - co sądzicie o tego typu majteczkach? Czy któraś z Was może je ma ? Chciałabym od razu zamówić chociaż trzy pary aby mieć na zmianę . Miłej niedzieli.
pytanie zadane 22 października 2017 w Inne przez użytkownika usmiechnietadaria (110)

2 odpowiedzi

0 głosów
Eh. Jak ja byłam w ciąży nie kupowałam jakieś specjalnej bielizny. Ważne jest żeby nie była ciasna,i mocno się nie opinała.. większy rozmiar niższy teraz nosisz, chyba wystarczy..
odpowiedź 26 października 2017 przez użytkownika mama:-) Beata (26,836)
0 głosów
Jednak bielizna w ciąży jest bardzo ważna z Gatty zamówiłam sobie majtki, które są bardzo wygodne  i rajstopy dla ciężarnych super komfort.
odpowiedź 18 marca 2018 przez użytkownika nati2736 (140)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,781 odpowiedzi

...