dylematy w kwestii łazienki

Dobry wieczór, chciałabym od listopada zacząć remont mojej łazienki. Ta, która jest obecnie jest w fatalnym stanie, ponieważ w poprzednim miesiącu zalał nas sąsiad i na ten moment to już nawet plytki odchodzą...
Jednak wracając do kwestii remontu, to jest kilka rzeczy nad ktorymi się waham.  Dotychczas mieliśmy wannę w łazience, jednakże z uwagi na to , że dzieciaki juz urosły i ja już nie lubie wylegiwać się w wodzie zdecydowaliśmy się na zrobienie kabiny. Nie będzie to jednak taka zwykła kabina, ale nowoczesny prysznic dość duży ( a konkretnie zabudowana ściana).Zastanawiam się jednak na jaki sedes się zdecydować , gdyż podobają mi się takie osadzone w ścianie coś takiego jak tu http://www.domzpomyslem.pl/pomysly-i-porady/jak-urzadzic-lazienke/jak-wybrac-sedes-i-spluczke,pr127.html  Jednakże nie wiem czy nie wiążą się z tym dodatkowe koszty. Czy ktoś z Was matego typu toaletę w swojej łazience? Czy Waszym zdaniem wiążę się to ze zdecydowanie większymi kosztami? Czekam na wszelkie rady i sugestie pozdrawiam.
pytanie zadane 20 października 2017 w Inne przez użytkownika gonia55 (110)

1 odpowiedź

0 głosów
Temat jest mi bliski, bo niedługo zaczynam remont łazienki. Też mam kabinę i to naprawdę dużo bardziej praktyczne rozwiązanie - wygodne pod każdym względem. I sedes też będę miała właśnie taki. Z resztą rozmawiałam z łódzkimi fachowcami z http://firmabudowlanawalczak.pl i przyznali, że ostatnio właśnie takie rozwiązanie wykorzystuje się najczęściej. Pochwal się, jak wyszła łazienka ;)
odpowiedź 17 września 2018 przez użytkownika siazka (441)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,781 odpowiedzi

...