Łuszczyca paznokci-pomocy.

Hej, od kilku lat zmagam się z tą chorobą. Polega to na tym, że paznokieć się marszczy, płytka ma rowki, ale najgorsze jest to, że paznokieć zaczyna się odklejać od macierzystej płytki.... :( Dla kobiety jest to okropna choroba. Próbowałam już chyba wszystkiego i ostatnio wyczytałam: https:/www.doz.pl/czytelnia/a12237-Luszczyca_paznokci_8211_przyczyny_objawy_leczenie że znana metoda ostrzykiwania chorobowo zmienionych paznokci, preparatami glikokortykosteroidów  lub metotreksatu, co poprawia ich prawidłowy odrost. Ktoś próbował?
pytanie zadane 8 października 2017 w Inne przez użytkownika karoli (110)

1 odpowiedź

0 głosów
Może Ci pomogą specjalistyczne preparaty do paznokci. UNGUISAN Sztyft – Kompleksowa pielęgnacja i ochrona przeciwgrzybiczna słabych i zniszczonych paznokci i skórek: https://www.callusan.sklep.pl/p/6/27/unguisan-sztyft-do-paznokci-i-skorek
odpowiedź 9 października 2017 przez użytkownika Brunia (230)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,781 odpowiedzi

...