Czy zamawiacie kosmetyki np. z avonu?

pytanie zadane 6 września 2016 w Inne przez użytkownika poniak (98,872)

3 odpowiedzi

0 głosów
100 lat temu
odpowiedź 6 września 2016 przez użytkownika aksamitna1 (112,307)
+1 głos
lata temu tak, teraz wolę na spokojnie albo iśc do drogerii, albo z braku czasu siadam przed komputerem i z reguły robię zbiorcze zamówienie i leków, suplementów i kosmetyków...wybieram promocje, czytam, porównuję i za jednym zakupem mam sporo rzeczy...ja korzystam z oferty https://www.doz.pl/apteka/k194-Pielegnacja i cenię sobie i asortyment i ceny i wygodę związaną z tą formą zakupów
odpowiedź 8 grudnia 2016 przez użytkownika MartaK (718)
0 głosów
Cześć, w tym miesiącu moja mama obchodzi swoją okrągłą rocznice urodzin.W związku z tym postanowiłam zamówić dla niej  kosmetyki, chcę to zrobić przez internet, ponieważ nie mam  czasu biegać po sklepach.
Jestem osobą zapracowaną i naprawdę rzadko chodzę na zakupy.
 Myślę,że w dobie dzisiejszych czasów jest to wygodna forma.Chciałbym jej kupić kremy i kosmetyki do demakijażu.Myślę,że będzie zadowolona z takiego prezentu.Koleżanka podesłała mi stronę internetową Rossmanna  http://www.rossmann.pl/drogeria-online
Mam zamiar zrobić zakupy na tej stronie, myślę,że przy okazji zamówię
też kosmetyki dla Taty na Dzień Ojca.Czy ktoś może orientuje się ile czeka się na przesyłkę?, ponieważ chciałabym żeby prezenty doszły na czas.
odpowiedź 8 czerwca 2017 przez użytkownika edytta33 (150)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,781 odpowiedzi

...