Dodatkowe szkolenie - warto?

Witam wszystkich,
Obrona już za mną i zastanawiam się czy nie warto iść dalej w kierunku szkoleń. Znalazłem ciekawą propozycję http://www.academyofbusiness.pl/pl/szkolenia/acca,1/ co sądzicie o tym szkoleniu warto? Czy można wiele wyciągnąć z tego rodzaju kursów? Czy ktoś z forumowiczów miał okazję korzystać?
pytanie zadane 28 czerwca 2016 w Inne przez użytkownika Ayanna (120)

2 odpowiedzi

0 głosów
Moim zdaniem nie warto, na rynku za duża konkurencja jest
odpowiedź 28 czerwca 2016 przez użytkownika Fumi (41,694)
0 głosów
właśnie dlatego, że na rynku jest duża konkurencja nie tylko warto ale nawet trzeba szkolić się. Szkolenia ( http://www.wsb.pl/kandydaci/szkolenia ) oferowane przez Wyższą Szkołę Bankową to dobry pomysł na zdobycie wiedzy niezbędnej w pracy.  Moja teściowa jest główną księgową w przedsiębiorstwie zajmującym się produkcją i sprzedażą opakowań jednorazowych. Pomimo, że jest już grubo po 50 szef bardzo często wysyła ją na różnego rodzaju szkolenia. Przepisy cały czas się zmieniają a dobry pracownik musi za tymi zmianami nadążać, żeby firma nie miała problemów z US. Bardzo podoba mi się to podejście. Na szczęście coraz więcej pracodawców inwestuje w rozwój swoich pracowników.
Co można wyciągnąć z takich kursów? w pierwszej kolejności wiedzę, w drugiej zawieramy znajomości, które mogą być przydatne w przyszłości
odpowiedź 16 grudnia 2016 przez użytkownika niezalogowany
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,781 odpowiedzi

...