Przyjęcie na roczek ?

Jak u was wyglądał roczek? Były balony, czapki, serpentyny? Tort kupiony czy własnoręcznie robiony ? Duże przyjęcie czy w gronie najbliższych? Co możecie doradzić?  Prezenty jakie dla chłopca?
pytanie zadane 3 marca 2016 w 1 roczek przez użytkownika pink086 (69,232)

9 odpowiedzi

+6 głosów
 
Najlepsza odpowiedź
U nas były balony, serpentyny, kolorowe czapeczki. Małe przyjęcie w domu dla najbliższej rodziny (ok. 10 osób). Tort kupiony, bo na zrobienie samodzielnie brak mi umiejętności i czasu pewnie też by było mało. Jasio był przeszczęśliwy jak zobaczył wszystkie babcie na raz :) Miał ogromną radochę z balonów, ale chyba "powagi" chwili nie zrozumiał :)

A jeśli chodzi o prezenty, to Jaśko niestety zabawek dostał niewiele.Ale wydaje mi się, że fajnym prezentem dla takiego szkraba są klocki, drewniany tor dla aut, sortery albo jeździki- pchacze z różnymi gadżetami.
odpowiedź 3 marca 2016 przez użytkownika kaslegionowo (548)
wybrane 31 marca 2016 przez użytkownika pink086
Dzięki przydadzą mi się twoje rady.
+3 głosów
Roczek naszego synka był skromny - w domu, w gronie najbliższych, czyli dziadków, wujka, cioci, no i oczywiście nas rodziców. Co do dekoracji - było kilka balonów, no i takie specjalne serwetki w misie. Za to torcik robiony był na zamówienie, jego wierzch to było takie a'la jeziorko, po którym pływały kaczuchy z masy cukrowej. W środku był czekoladowy.
No i ostatnia kwestia, czyli prezenty. Od nas mały dostał drewniane klocki, bo chcieliśmy, by był to prezent na lata. Poza tym synek dostał rowerek, dużego pluszowego misia i kilka mniejszych zabawek.
Wnioskuję, że wasze przyjęcie się zbliża, więc życzę wszystkiego dobrego małemu jubilatowi i udanej zabawy :-)
odpowiedź 3 marca 2016 przez użytkownika danio (60,992)
Dzięki, przydatne info. Już po mału zbliża się roczek. Aż nie mogę się już doczekać.
+3 głosów
Oj działo się. Wielka rodzinna impreza. Prezenty to same auta
odpowiedź 6 marca 2016 przez użytkownika Zielonomi (114,810)
+3 głosów
Lepiej zrobić skromniejsze przyjęcie bo huczne imprezy mogą wystraszyć dziecko.
odpowiedź 21 marca 2016 przez użytkownika Katarzyna R. (956)
+3 głosów
mega rodzinna impreza córka miała urodziny na wielkanoc a syn na boze narodzenie był tort balony  prezenty wszyscy spiewali 100 lat dziecko musi sie czuc wyjatkowo nie tylko na 1 urodziny ale w  kazde
odpowiedź 22 marca 2016 przez użytkownika czarna953 (281)
+3 głosów
Wg mnie pierwsze urodziny powinny być niezapomniane. A jeśli chodzi o to jak powinny wyglądać to kwestia indywidualna. Zależy od nas samych i od tego jaki mamy budżet.  Ale balony, czapeczki i tego typu akcesoria mile widziane. A tort jeśli ktoś ma talent cukierniczy to samemu można zrobić. Prezenty dla chłopca to standardowo samochody, ale mogą być też klocki, ubranka, albo np stolik interaktywny.
odpowiedź 31 marca 2016 przez użytkownika adia (154)
+2 głosów
U nas przyjęcie w domu dla najbliższej rodziny oczywiście z obiadem.Były balony,serpentyny ozdoby z napisami mam roczek.Tort kupiłam.A dodatkowo zakupiłam aniołki gipsowe z podziękowaniami za przybycie.Goście byli miło zaskoczeni.Syn dostał pieniądze za które kupiłam mu łóżko i mebelki do pokoiku.
odpowiedź 1 kwietnia 2016 przez użytkownika kasiula82 (25,524)
0 głosów
Roczek mojego synka odbył się w restauracji. Było tylko osiem osób. Tort upiekła jego prababcia, która w pieczeniu jest mistrzynią. Nie było balonów ani serpentyn ale dominowała ciepła atmosfera. Po obiedzie synek uciął sobie długą drzemkę, która trwała aż do końca przyjęcia. W moim przypadku chrzestni przyjechali dzień przed roczkiem  i u nas nocowali. Z racji tego, że mieszkają bardzo daleko. Dla mnie taki ich nocleg okazał się dla mnie niekomfortowy ponieważ chrzestny nocą się nachlał. Potem był głośny, agresywny, zaczepliwy i nie dawał nam spać. W roczek był mocno pijany i mój mąż musiał go odwozić do domu ponieważ nie był w stanie prowadzić swojego samochodu. Doszliśmy do wniosku iż, nigdy więcej chrzestny już u nas nie będzie nocować. Synek jako prezent otrzymał autko - jeździk - pchacz, liczne pamiątki oraz pieniądze.
odpowiedź 18 kwietnia 2016 przez użytkownika Alexanndra (184,690)
0 głosów
U mnie było przyjęcie dla rodziny w ogrodzie. Balony, serpentyny, kolorowe akcesoria bo pojawiły się dzieci od siostry i brata. Chciałam żeby to było przyjęcie na którym każdy się będzie dobrze bawił a dzieci nie będą znudzone, zorganizowaliśmy czas maluchom aktywnie. Z racji że strasznie lubie gotować to wszystkie słodkości i jedzenie było własnoręcznie przygotowane, tort też robiłam sama. A prezent dla córki kupowałam w misiedwa, dość sporo zabawek mamy od nich i jakoś tak się przyzwyczailiśmy do internetowego kupowania. Akurat zamówiliśmy od nich taką matę z elementem poręczy z wiszącymi zabaweczkami, coś szemrzy, inne gra, jeszcze inne się świeci - tak fajna rozwojowa zabawka.
odpowiedź 10 czerwca 2017 przez użytkownika me0wn (160)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,781 odpowiedzi

...