Jakie macie opinie na temat kampanii społecznej ,,Płyn wypala dziurę w brzuchu"

komentarz zamknięcia: Kampania nie aktualna.
pytanie zadane 6 stycznia 2016 w Inne przez użytkownika Alexanndra (184,690)
zamknięte 21 kwietnia 2016 przez użytkownika Alexanndra

5 odpowiedzi

+2 głosów
 
Najlepsza odpowiedź
Uważam, że takie kampanie są ważne i potrzebne. Jest wielu nieświadomych rodziców, a jeszcze więcej nastolatków... Może słyszałyście aferę o tym, że dzieci wciągały gaz z zapalniczek do nosa i jedno z nich zmarło? Jeżeli takie rzeczy będą nagłaśniane to mamy szansę na bardziej świadome i odpowiedzialne społeczeństwo ;)

A swoją drogą - moja córka jakiś czas temu (miała koło 2 lat) przegryzła kapsułkę z płynnym proszkiem do prania... 4 dni na obserwacji na oddziale, gastroskopia i szereg innych badań... A wszystko stało się praktycznie na naszych oczach. Teściowa robiła pranie, a ta podbiegła, capnęła jedną kapsułkę i zaczęła uciekać. Zanim ją przechwyciliśmy to kapsułka już była przegryziona.
odpowiedź 6 stycznia 2016 przez użytkownika inreii (130,573)
wybrane 12 stycznia 2016 przez użytkownika Alexanndra
Boże współczuję Ci, aż się boje co mojemu synkowi może przyjść do głowy...
mam nadzieję, że nic w tym stylu nie wymyśli ;)
+1 głos
No cóż, wiadomo, że najbardziej kontrowersyjne czy brutalne kampanie zazwyczaj docierają do największej liczby ludzi. Jeśli taki spot rzeczywiście ochroni choć kilkoro dzieci przez podobnym wypadkiem, to jestem za. O ile ja pilnuję mojego dziecka, o tyle wiele puszczanych jest samopas, a ciekawskie świata narażone są na groźne "przygody", może więc ta kampania otworzy niektórym rodzicom oczy...
odpowiedź 6 stycznia 2016 przez użytkownika danio (60,992)
+2 głosów
Jak każda kompania daje do myślenia czasem jest tak że coś przez uwagę zostawimy myślimy że nasze dzieci nigdy tego nie wezmą przecież nigdy tym się nie bawił/bawiła a jednak. A z drugiej strony ludzie nie zdają sobie sprawy jak człowiek świadomi zanieczyszcza środowisko. Płyny szampony tego idzie ogrom każdego dnia i czy naprawdę da się wodę oczyścić z tej chemii raczej nie. Dawniej ludzie nie posiadali tyle środków czystości i jakoś dali radę.
odpowiedź 6 stycznia 2016 przez użytkownika mistrzyni4145 (52,291)
+2 głosów
Jasny przekaz, dający do myslenia, myslę ze potrzeby bo wiele dorosłych nie zdaje sobie jakie niebezpieczeństwa czekają w łazienkowych szafkach !!
odpowiedź 25 stycznia 2016 przez użytkownika olamama2 (66,862)
+1 głos
Mocne ale może uświadomi niektórych rodziców. Dzieci są pomysłowe i potrafią wszystko. Widzę jak mój do wszystkiego się pcha.
odpowiedź 4 marca 2016 przez użytkownika pink086 (69,232)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,781 odpowiedzi

...